Новини

Кислоти в косметиці

Кислоти здатні творити справжні дива з нашою шкірою та волоссям.Вони відлущують відмерлі клітини,вирівнюють рельєф шкіри,нормалізують роботу сальних залоз,розгладжують дрібні та зменшують глибокі зморшки,підвищують еластичність,висвітлюють плями.Розглянемо деякі з них.

Гіалуронова кислота.

Гіалуронова кислота відповідає за утримання води у міжклітинному просторі.Коли нашій шкірі не вистачає води вона втрачає еластичність,пружність,починає бути сухою та в”ялою. Гіалуронова кислота буває високомолекулярна, середньомолекулярна і низькомолекулярна.Високомолекулярна створюють бар’єр на поверхні клітин шкіри, що веде до притягування вологи з атмосфери.Середньомолекулярна затримують вологу під роговим шаром шкіри,зволожує у верхніх шарах.Низькомолекулярна зволожує глибокі шари шкіри,розгладжує зморшки.

Молочна кислота.

Молочна кислота активізує процеси регенерації,зволожує,дбайливо відлущує ороговілий верхній шар епідермісу,очищає,освітлення змін на шкірі.Її отримують в процесі природного бродіння цукру і молочних бактерій.Молочна кислота також є одним з основних компонентів NMF (натуральний зволожуючий фактор), тому впливає в першу чергу на адекватну гідратацію і зволоження шкіри.

Саліцилова кислота.

Саліцилова кислота має протизапальні,протимікробні,відлущуючі властивості. Кислота розчиняється в жирах, тому добре проникає в глиб шкіри, завдяки цьому має здатність очищати пори.Завдяки очищаючим властивостям, саліцилова кислота застосовується в боротьбі з лупою і дуже жирною шкірою голови.Використовується в косметиці для відбілення пігментних плям.