Новини

Олії в косметиці

Натуральні олії це живильний еліксир.Ці унікальні продукти отримують методом холодного віджиму тільки з натуральної, рослинної сировини.Олії проходять якісну фільтрацію без застосування високих температур,щоб зберегти корисні елементи.

Натуральні олії це природний комплекс вітамінів, жирних кислот, мікро- і макроелементів, біологічно активних речовин та інших компонентів необхідних нашому організму.Незамінні жирні кислоти, що входять до складу багатьох натуральних олій, вкрай важливі для здоров’я всього організму,шкіри та волосся.Недолік цих кислот веде до в’янення шкіри і її не здатність втримувати вологу.

Корисні компоненти в оліях допомагають покращити мікроциркуляцію крові,активізують обмін речовин в середині клітин,заживляють та зволожують. Допомагають боротись з зморшками,усувають запалення,покращують колір обличчя ,підвищують захисний бар”єр шкіри.Чудово олії допомагають у догляді за волоссям,стимулюють ріст,поліпшують стан, структуру, зовнішній вигляд.

Розглянемо декілька натуральних олій і дізнаємось про їхні якості.

Олія Авокадо

Багата вітамінами та мінералами олія омолоджує, вітамінізує, пом’якшує шкіру. Олія містить групу вітаміну В які беруть участь у регенерації клітин,антиоксидант Е що володіє потужними імунозахисними і омолоджувальними властивостями.Олія авокадо за своїм складом подібна до шкіри людини, тому легко сприймається будь-яким типом шкіри.

Оскільки олія авокадо володіє особливою молекулярною структурою, то з легкістю проникає в волосся і утримує вологу всередині кожного волоска.Ефективно живить шкіру голови і відновлює структуру волосся.

Арганова олія

Арганова олія багата антиоксидантами, вітамінами Е, А, F, лінолевою кислотою і омега-жирними кислотами.Великий вміст лінолевої кислота забезпечує проникнення біологічно активних речовин в глибокі шари шкіри, сприяє утриманню вологи в клітинах.Крім того, в олії є цінні натуральні антиоксиданти токофероли і поліфеноли. Арганова олія не забиває пори,підходить людям які страждають шкірними захворюваннями.Олія живить волосся,а також зміцнює цибулину що запобігає випадінню волосся.Арганова олія ідеально підходить для розгладження структури волосся, пом’якшення, захищає від зовнішніх факторів.

Олія жожоба

Олія жожоба чудово зволожує суху шкіру освіжає і омолоджує зів’ялу заспокоює, очищає і матує жирну лікує прищики.Містить ліпіди, амінокислоти, вітаміни А і Е, мінерали, що сприяє стимуляції процесу регенерації клітин шкіри, омолоджуючи її.Містить протеїн який підтримує пружність і еластичність шкіри.Жожоба здатне надавати відновлюючий вплив. Воно чудово зволожує шкіру голови і м’яко обволікає тонкі волоски, захищаючи їх від пошкоджень. Поліпшує кровообіг таким чином прискорює ріст волосся. молоджує,вітамінізує,пом’якшує шкіру.Олія містить групу вітаміну В які беруть участь у регенерації клітин,антиоксидант Е що володіє потужними імунозахисними і омолоджувальними властивостями. Олія авокадо за своїм складом подібна до шкіри людини, тому легко сприймається будь-яким типом шкіри.Оскільки олія авокадо володіє особливою молекулярною структурою, то з легкістю проникає в волосся і утримує вологу всередині кожного волоска.Ефективно живить шкіру голови і відновлює структуру волосся.

Арганова олія

Арганова олія багата антиоксидантами, вітамінами Е, А, F, лінолевою кислотою і омега-жирними кислотами.Великий вміст лінолевої кислота забезпечує проникнення біологічно активних речовин в глибокі шари шкіри, сприяє утриманню вологи в клітинах.Крім того, в олії є цінні натуральні антиоксиданти токофероли і поліфеноли.Арганова олія не забиває пори,підходить людям які страждають шкірними захворюваннями. Олія живить волосся,а також зміцнює цибулину що запобігає випадінню волосся.Арганова олія ідеально підходить для розгладження структури волосся, пом’якшення, захищає від зовнішніх факторів.

Олія жожоба

Олія жожоба чудово зволожує суху шкіру освіжає і омолоджує зів’ялу заспокоює, очищає і матує жирну лікує прищики.Містить ліпіди, амінокислоти, вітаміни А і Е, мінерали, що сприяє стимуляції процесу регенерації клітин шкіри, омолоджуючи її.Містить протеїн який підтримує пружність і еластичність шкіри.Жожоба здатне надавати відновлюючий вплив. Воно чудово зволожує шкіру голови і м’яко обволікає тонкі волоски, захищаючи їх від пошкоджень.Поліпшує кровообіг таким чином прискорює ріст волосся.