Новини

Пептиди

У1902 році отримуючи Нобелівську премію по хімії Герман Фішер заявив: “шановне панство, поступово завіса,за допомогою якої природа приховує свої секрети,була прочинена у питаннях вуглеводнів, але хімічна загадка Життя не може бути вирішена до тих пір,поки людина не вивчить другий, складніший предмет-білки…”
Термін “пептид” з грецької означає “поживний” запропонований саме Германом Фішером, геніальним хіміком,який розробив загальний метод синтезу пептидів та висунув гіпотезу про те, що пептиди складаються з ланцюжків амінокислот. І вже в 1902 році отримав неспростовні докази існування пептидного зв’язку.
Пройшло більше століття з часу відкриття пептидів, з того моменту, коли Фішер проголошував свою промову,ми все ще далекі до розгадки всіх секретів нашого організму,але безсумнівно набагато ближче з кожним днем.
З хімічної точки зору пептиди це білкові молекули які з’єднані ланцюжками амінокислот,це якщо в двох словах, насправді це досить складні природні та синтетичні сполуки,до кінця розібратися в яких зможе хіба що дипломований хімік.
Якщо не вдаватися в хімічні формули простими словами пептиди це свого роду топ менеджери в структурі клітин,вони організовують внутрішні процеси клітини,розпізнають що відбувається з епідермісом,-зовнішнім шаром шкіри,який виконує функцію бар’єру, та віддають відповідні команди для нормального функціонування клітин нашого організму.
Слід зазначити що ця система,як правило функціонує без збоїв десь до 30 років,це стосується насамперед шкіри,до того часу поки організм здатен самостійно забезпечити потребу у пептидах, проблем зі шкірою,як правило не буває.Але невблаганний час не стоїть на місці, а ми разом з ним ідучи в ногу, перегортаємо сторінки календарів і не помітно для себе розмінюємо четвертий десяток.
Основною причиною старіння організму загалом та конкретно шкіри є порушення обміну речовин,порушення метаболізму сказав би лікар.
Недостатня кількість і якість пептидів,порушення їхнього синтезу, в епідермісі відображається на нашому обличчі.Поступово шкіра втрачає еластичність,пружність,а непідкупне дзеркало постійно нагадує,що тобі вже давно не 20.
Важко переоцінити роль пептидів у косметології, вони володіють рідкою для білків здатністю, швидко та глибоко проникати всередину клітини, при цьому абсолютно безпечні.У складі органічних косметичних кремів вони здатні долати роговий бар’єр дерми та виконувати свої функції у метаболізмі організму.
Основні функції пептидів,-це активізація здатності клітин шкіри до регенерації та відновлення, посилення синтезу коллагену, эластину, гіалуронової кислоти,нейтралізація вільних радикалів.
На сьогоднішній день,якщо вам за 30, кожний другий косметолог,порадить вам шукати пептиди в складі антивікової косметики.Але це не значить,що будь-який крем який містить у складі пептиди спрацює у вашому випадку.Щоб зрозуміти які засоби вам необхідні давайте розберемся ,які пептиди існують і в чому їхня користь.
Основні види пептидів.
Сигнальні пептиди-це свого роду поштарі,вони повідомляють про негаразди в системі, коли матеріалу для будівництва стає недостатньо.
Якщо вчасно не вирішити проблему шкіра відреагує зневодненням,що в свою чергу призведе до втрати еластичності.До таких пептидів належать “Matryxyl3000″,”Relistase” вони здатні регулювати синтез колагену та еластину, засоби у склад яких входять ці пептиди,направлені на ліфтинг-ефект та дію проти зморшок.
Стимулюючі -це пептиди які допомагають правильно зібрати колагенові волокна,вони впливають на ступінь підтягнутості та гнучкості шкіри,а також встановлюють базальний шар.Він перелаштовує організм і той починає працювати як молодий.
Комплекс “Syn-tc” створений спеціально для оптимальної активності на всі види колагену який міститься в шкірі.
Релаксуючі. Пептиди-міорелаксанти, відомі як пептиди з ефектом ботоксу.Пептид”X50 Myocept” діє за принципопом ботулотоксину, блокує передачу нервових імпульсів до м’язів,цим самим розгладжуючи зморшки.
Імунні пептиди.Антиоксиданти які допомагають в роботі імунної системи.Один з таких корнизон,його часто застосовують при лікуваннях запалення шкіри а також після пілінгів та інших травмуючих шкіру процедур.Він нейтралізує вільні радикали та іони металів,прискорює регенерацію сприяє заживленню.
В косметиці використовують синтетичні пептиди та це не повинно лякати в них коротший ланцюжок амінокислот і як наслідок розміри завдяки чому вони краще проникають в шкіру.Вони більш стійкі до розщеплення і діють довше.
Щоб краще зорієнтуватися у виборі косметики у складі якої є конкретні пептиди,варто розділити їх на дві категорії:міорелаксанти та всі інші,справа в тому, що перші необхідні далеко не всім,а тільки тим в кого є помітні мімічні зморшки.Якщо таких проблем немає то можна використовувати будь-які інші,а краще комбінацію з декількох.
Отже пептиди поєднують у собі безліч функцій: і зволожують,і розгладжують,і служать антиоксидантами,і навіть практично ботоксом,та головне те, що вони дійсно володіють вираженим, омолоджуючим ефектом і допоможуть скинути кілька зайвих років.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *