Новини

Білки в косметології

Основою життя на Землі-є амінокислоти,які  з’єднуючись  в ланцюжки у певній послідовності утворююють білкові структури.Організм людини використовує двадцять амінокислот для будівництва білків.
Головними білковими сполуками шкіри є:колаген та еластин,власне вони утворюють внутрішній каркас шкіри,а кератин є основним будівельним матеріалом для волосся.
З віком,утворення,цих важливих протеїнів сповільнюється,білкові молекули зменшуються у кількості та погіршуються якісно.Шкіра втрачає пружність,з”являються зморшки.Комплекси амінокислот застосовуються в косметології для стимуляції синтезу білків,особливо важливі вони в антивіковій косметиці.
Завдяки тому,що,молекули амінокислот невеликого розміру,вони глибоко проникають в шкіру та запускають процеси регенерації в організмі.
Будова кашемірової вовни подібна до структури людського волосся, та містить кератин,як зазначалося вище,він є основним елементом з якого,будується шкіра та волосся.Кашеміровий білок найкраще збалансований і ефективніше за інших відновлює структуру пошкодженого волосся.
В давнину торговці,які мандрували до Китаю,помітили дивовижну м’якість та гладкість шкіри китаянок,які працювали на шовкових мануфактурах,з часом з’ясувалося,що це було зумовлено тим,що їхня шкіра постійно контактувала з шовковою тканиною,зазнаючи впливу протеїнів шовку.
В наш час хіміки,за дорученням косметологів,виділили цей цінний протеїн з шовку,та почали додавати його до складу органічної косметики.Крім того,цей білок-водорозчинний і тому легко проникає в глибокі шари дерми.Звісно найкраще протеїн діє саме на волосся,завдяки йому утримується волога,а це в свою чергу захищає волосся від пересихання.
Амінокислоти,виділені з протеїнів шовку,мають здатність створювати,на поверхні шкіри захисний шар,захищаючи шкіру та волосся від пошкодження.
Протеїни шовку також є незамінними складовими засобів від зморшок.Під їх дією шкіра пом’якшується,а зморшки розгладжуються.
Дріжджі це мікроскопічні одноклітинні організми,які належать до класу грибів.Ферменти в складі дріжджів прискорюють окислення різних органічних сполук та є джерелом багатьох компонентів необхідних у виготовленні косметики.В них накопичуються безліч корисних речовин:полісахариди,волютин,поліфосфати з РНК,глікоген,жири та ліпіди.Білки дріжджів мають всі важливі амінокислоти,та вітаміни групи В,вітамін D і вітамін N,вони в достатній кількості синтезують нуклеїнові кислоти,які активізують метаболізм і відновлюють імунні властивості шкіри.
Косметичні властивості дріжджових білків,сприяють укріпленню захисного бар’єру шкіри,нормалізують на рівні клітин обмін речовин.Вони ефективні при догляді за шкірою всіх типів,а також волоссям.
Прекрасно підходять для сухої шкіри,так як,мають вологоутримуючі властивості,делікатно зволожують і заспокоюють подразнення та знімають запалення.
Знайшли своє застосування вони і в антивіковій косметиці,косметичні продукти до складу яких входять протеїни дріжджів,сприяють виробленню колагену і тому збільшують пружність шкіри.Крім того знижують вироблення меланіну,висвітлюють пігментні плями,надаючи шкірі обличчя здоровий колір.
Такі важливі компоненти для здоров’я людини,як вітаміни,вперше були знайдені в зернах рису.В цьому безцінному, харчовому злаку,який спасав та спасає цілі народи від голоду,міститься рослинний протеїн і складні вуглеводи.Мікроелементи рису, позитивно впливають також на стан шкіри.В косметології,властивості,білків,що містяться в рисових зернах, часто використовують для розгладжування та відновлення шкіри.Вони створюють захисну плівку на шкірі та волоссі,захищаючи від впливу зовнішнього середовища.
Протеїни рису найбільш корисні,в їх складі вісім амінокислот,вітаміни групи В,РР,К,антио-
ксидантний вітамін Е,крім того:фосфор кальцій та калій.Цікаво що в рисі,на відміну від інших злакових,немає рослинного білка-глютена,який небезпечний для алергиків.
Вітаміни та білки,зволожують,пом’якшують,вирівнюють та захищають структуру волосся та шкіри.За рахунок активації кровообігу в шкірі голови,рисові протеїни,здатні відновлювати структуру волосся та стимулювати їх ріст.
Підвищують тонус, посилюють процеси метаболізму в клітинах і ефективно усувають зі шкіри темні плями.
Рисові білки-це ефективний засіб для боротьби з видимими ознаками старіння.Крохмаль, відбілює і пом’якшує шкіру,нікотинова кислота покращує відтінок обличчя,фолієва діє як речовина з протизапальним ефектом. Вітамін N змушує клітини, шкіри обличчя інтенсивно відновлюватися,а холін працює як заспокійливий засіб, кремній надає пружності шкірі, забезпечує чіткість ліній і відсутність складок.
До складу зерна пшениці, крім води й мінеральних солей, входять органічні речовини: білки, жири, вуглеводи, ферменти, вітаміни: В1, В2, В6, В12, РР, Е, А,Н. Основними речовинами є білки й крохмаль.Мікроелементи:залізо,калій,кальцій,магній,селен,фос-
фор,мідь,цинк,полінасичені жирні кислоти.
Так звані,гідролізовані протеїни пшениці-це білкові молекули зародків,які були оброблені процесом гідролізу для зменшення їх розміру та надання водорозчинної формули,що дозволяє втримувати більше вологи і легко засвоюватись шкірою та волоссям.
Протеїни пшениці проникаючи в шкіру і волосся,забезпечують поповнення важливою амінокислотою-цистином,вона укріпляє ослаблене та пошкоджене волосся.
При регулярному використанні цистин,покращує стан шкіри,активізує процеси регенерації
Жито є джерелом вітамінів групи В: В1, В2, В3, В5, В6, фолієвої кислоти, а також вітамінів С, К, Р, особливо багато в ньому вітаміну “краси” Е.Мікроелементи:калій кальцій,магній,фосфор,селен,залізо,цинк.
Зерно овесу багате амінокислотами:триптофаном та лізином;вітамінами:групи В,Е,К;мі-
мікроелементами:магній,фосфор,цинк,залізо,хром;також каротином та сіркою,яка регулює
діяльність сальних залоз шкіри.
Завдяки складу амінокислот,дипептидів та трипептидів,білки злакових культур,є чудовим
засобом по догляду за шкірою обличчя та волоссям.Стимулюють обмінні процеси в шкірі,
збільшують синтез колагену та процеси регенерації.Пом’якшують шкіру,розгладжують зм-
оршки,покращують пружність та мікрорельєф шкіри обличчя. Глибоко проникають
в середину волосся,що є запорукою повноцінного відновлення,укріплення та
захисту від пошкодження.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *