Новини

Екстракти в косметиці

Екстракція-напевно найперший хімічний процес,який застосувала людина на практи-
ці.Перші,письмові згадки про відвари лікарських трав,знайдені на глиняних табличках шумерів,приблизно 2500р.до н.е.В істориків не виникає сумнівів,що ефективність цього процесу,була відома людям задовго до виникнення письма,а скоріш за все,з
момету приборкання вогню.
Екстракція-від лат.(еxtraho)виділяти,це процес виділення з розчину,або сухої суміші,
речовини за допомогою розчинника. Поширені методи екстракції:холодне або гаряче пресування; водно-паровий, водно-спиртовий або олійний різновиди екстракції, а також виділення речовини за допомогою різних органічних розчинників призвели до створення нових методів, які зумовлюють використання принципово інших підходів.Екстракція за допомогою СО2,саме такий метод, до того ж досить ефективний.
Вперше їх почали використовувати як розчинники на початку 1930рр. зріджений двоокис вуглецю СО2, рідше застосовували пропан і бутан.Концентрація речовини,при такій екстракції досягає максимальних значень,нерідко буває,що екстраговану речовину,
необхідно розводити, до торгових вимог.До того ж,який би не був екстрагований продукт, в ньому зберігаються всі біологічно-активні речовини,вітаміни та мікроелементи,які нерідко руйнуються при високій температурі. Температура при якій проходить екстракція СО2 -30,після реакції абсолютно весь газ випаровується,залишаючи чистий,природній комплекс ліпофільних з’єднань,який
не містить в собі ніяких побічних продуктів. Популярність на “ринку”здобули деконцентровані розчини з коефіцієнтом 1:10.Номенклатура косметичних засобів в якій знайшли своє застосування ці продукти,включає практично весь спектр продуктів присутніх на ринку.Від кремів,до солей для ванн.
Якщо отриманий масляний інгредієнт необхідно розчинити у воді,що може знадобитись
для таких засобів як:тоніки,вологі серветки та виробляється спеціальна водорозчинна емульсія.
СО2-экстракти можуть використовуватися в косметичних засобах для всіх типів шкіри – сухої, жирної, нормальної. Для всіх вікових груп– від самого раннього (дитячої косметики) до анти-вікової,професійної косметики. В засобах для всіх частин тіла,рук, ніг,обличчя, губ, вій, нігтів,ступнів.
Екстракт ромашки в косметиці,це універсальний засіб,як для молодої, так і для старіючої шкіри:чинить заспокійливу та пом’якшуючу дію,надає шкірі шовковистість,пом*якшує грубі і потріскані частини шкіряного покрову.
В складі шампунів та кондиціонерів,бореться з сухістю і шелушінням шкіри на голові,укріплює,та освітлює волосся.
Ромашка багата ефірними оліями,флаваноїдами,основним з яких є апіген,яким зумовлена її спазмолітична активність
Дивовижна дія равликів на шкіру, вперше була помічена в Південній Америці. Спостерігаючи за робітниками, які займаються збором равликів,французький лікар помітив,що вони мають прекрасну, ніжну шкіру рук, та у них, дуже швидко загоюються рани.Пізніше в лабораторіях було з’ясовано,що слиз равлика багатий на: колаген, еластин, гліколієву кислоту, вітаміни А, Е та С.
Косметичні засоби у складі,яких присутній екстракт равлика,ефективно,зволожують,розгладжують
 зморшки,попереджають передчасне старіння шкіри та мають омолоджувальну дію.Запускають процеси регенерації на рівні клітин,зменшують прояви пігментних плям,акне та сліди від шрамів.Рекомендовані до застосування людям схильним до алергій.
Ламінарію називають«морським женьшенем» – рослиною,завдяки якій стало,можливо досягати найрізноманітніші косметологічні цілі.Основним компонентом ламінарії,звісно є-йод. Цей елемент не тільки усуває запалення, але й робить шкіру приємною на дотик – повертаючи їй втрачену шовковистість.Серед інших компонентів присутні:вітаміни A, D, група B,вони повертають шкірі природний відтінок, зменшують пігментні плями,сприяють омолодженню .
Вітамін C, уповільнює процеси окислення в дермі, тому вважається одним з найефективніших борців з передчасним старінням.
Вітамін краси E,прискорює регенерацію на клітинному рівні, розгладжує зморшки, перешкоджає появі вугрів.
Багата ламінарія на мікро та макроелементи.
Калій:запобігає зневодненню.
Кальцій:усуває набряклість.
Залізо:очищає пори, насичує тканини киснем і прискорює їх відновлення.
Цинк:ефективно бореться з акне.
Мідь:бере участь у постачанні клітинам корисних речовин.
Кремній:зволожує шкіру, надаючи пружності.
Косметика,до складу,якої входить екстракт ламінарії,в першу чергу підійде тим,хто має дерматологічні проблеми:зморшки;сухість;надмірна чутливість,або жир-
ність;пігментні плями;рубці.
Підходить морська капуста будь-якому типу шкіри.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *