Новини

Гіалуронова кислота

Гіалуронова кислота — основний «зволожувач» та найпопулярніший компонент косметичних засобів. Як правило, будь-який анти-віковий крем не обходиться без неї. Що ж таке гіалуронова кислота, навіщо вона потрібна шкірі та як «працює» косметика на її основі?
Наша шкіра схожа на матрас, «пружинками» якого служать волокна колагену і еластина, а «набивкою» – гель з глікозаміногліканів.Вони складаються з вуглеводів та білків,а ще вони прекрасно утримують вологу.Головним глікозаміноголіканом і є гіалуронова кислота.Хімічно гіалуронова кислота це цукор. У людини з середньою вагою знаходиться 15 грам «гіалуронки», третина її руйнується і синтезується знову кожний день.Вона наче цемент утримує клітини між собою регулює їх синтез та метаболізм,синтез колагену, зволожує шкіру забезпечує її пружність та здоровий блиск.”Гіалуронка” складається з великих молекул,які утворюють мережу з сотами.Завдяки такій будові та розміру молекул,вона працює,як губка, притягуючи велику кількість води,майже в 1000 раз більше своєї ваги і утримує її молекул в сотах,як заручників.Також утворює гель,який власне і формує пружність шкіри.
Необхідно пам’ятати «гіалуронка» вміє оцінювати рівень вологи та, адаптуватися до нього,регулювати кількість поглинутої води в залежності від клімату та сезону.В нашій шкірі йде постійний синтез та руйнування цього важливого компонента.З віком,а також при надмірній сонячній активності,курінні та неправильному харчуванні кількість гіалуронової кислоти стрімко зменшується.В будь-якому випадку синтез її починає скорочуватись вже з двадцяти років,особливо цей процес активізується після тридцяти-сорока років.Зниження кількості кислоти порушує правильну роботу нашої шкіри,як результат ,синтез колагену,уповільнюється,страждає фібробласт шкіри.
Гіалуронова кислота в косметичних засобах буває високо та низькомолекулярною.Високомолекулярна самостійно не проникає всередину тому використовується для ін’єкцій краси.Низькомолекулярна проникає в шкіру тому використовується в кремах та масках.До низькомолекулярної відноситься-гідролізована,міні-та наногіалуронова кислота і гіалуронат натрію.
Різновидів гілуронки дуже багато тому її буває нелегко знайти в складі косметичних продуктів.На етикетках де дається склад засобу повинно писатись:
hyaluronic acid;sodium hyaluronate;potassium hyaluronate;L-sodium hyaluronate;disodium acetyl glucosamine phosphate;sodium hyaluronic acid;sodium acetyl hyaluronate;hydrolyzed hyaluronic acid;hyaluronan.
Гіалуронова кислота-водорозчинна,а тому прекрасно реагує з іншими компонентами косметичних формул.
Один грам цієї кислоти здатен втримати шість літрів вологи,тому основна її функція,звичайно-зволоження,до того вона утворює тонку,пружну,водонепроникну плівку на поверхності шкіри,і це перешкоджає втраті вологи.
Вона активує процес регенерації в шкірі,стимулює загоєння ран,зменшує ризик появи рубців,пом*якшує та розгладжує.Захищає,приводячи в дію захисну функцію шкіри,береже від впливу ультрафіолету та вільних радикалів.Під її впливом зморшки стають не так помітні,а шкіра виглядає більш рівною,пружною та молодою.
Гіалуронова кислота служить чудовою основою для засобів по догляду за проблемною жирною шкірою,зменшує запалення в неї практично нема протипоказань,підходить алергикам та може використовуватись під час вагітності та кормління.
Тим хто шукає засіб для зволоження,регенерації шкіри,захист від агресивного навколишнього середовища-гіалуронува кислота,ваш продукт.Зупиніть свій вибір на якісному органічному кремі,сироватці.
Що стосується розгладжування зморшок то й тут гіалуронова кислота працює відмінно справляючись з задачею.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *