Гідрофільна олійка.
Вміння привернути увагу, найцінніше вміння у сучасному світі.Той хто володіє цим навиком може не хвилюватися про такі речі, які дехто називає:успіхом, або вдачею.
Звичайно в кожній сфері свої способи досягнення цілі, але загалом, в широкому розумінні принципи досить схожі.
Косметологія, якщо ми говоримо про світ краси, і Жінка, йдуть рука за руку, з того часу, як Єва з Адамом були вигнані з Едемського саду, та зрозуміли що вони голі.З того часу виникла потреба прикривати та прикрашати свої тіла.Відчуття недосконалості поселилося в душі кожного наступного покоління, з ростом кількості людей на землі до цього почуття додалась гостра конкуренція, у всіх сферах життєдіяльності людини. Будучи в першу чергу психологами, а вже потім продавцями, маркетологи з успіхом,нав”язують критерії краси та жіночності сучасним панночкам та панянкам.Продукт про який ми поговоримо потрібний та корисний своєю появою завдячує засобам, які були винайдені для приховування того, що в сучасному світі краси та моди заведено вважати недоліками.
Про гідрофільну олію не чули, мабуть тільки чоловіки.Цей продукт з’явився зовсім недавно в Японії, але дуже швидко завоював популярність у світі.
В чому ж секрет цього косметичного засобу, що привернуло увагу красунь Сходу та Заходу.
Одна проста ідея не давала косметологам спокою,ідея з’єднати властивості крему по догляду за шкірою з тональним кремом для обличчя. ВВ-крем Blemish Balm (англ. «загоювальний бальзам»), винайшли німецькі дерматологи, як засіб для загоювання та відновлення шкіри після пілінгів та інших косметичних процедур, але в Європі
він не був оцінений, проте найшов своїх прихильників в Азії.Винахідливі Японці збільшили кількість корисних та омолоджуючих компонентів і це дало поштовх до поширення ВВ-крему, по всьому світі.Згодом з’явився СС-крем. Необхідність зняття стійкого макіяжу і привела косметологів з японської косметичної компанії до створення цього інноваційного продукту. Головна мета олійки – це видалення ВВ-крему і водостійкого макіяжу, які не піддаються повному зняттю іншими засобами.Ці креми дуже глибоко проникають в шкіру, вони практично зливаються зі шкірою, та не помітні, але є один негатив – їх важко змивати. Якщо погано змивати ВВ та СС-креми, то з часом з’являться комедони і висипання на обличчі.

Гідрофільна олія — це продукт, що складається з базової олії, ефірних олійок та емульгатора. Гідрофільною називається тому, що при взаємодії з водою, утворює особливу емульсію, яка відзначається високими очисними властивостями.Емульсія з води і масла добре розчиняє жирові відкладення, які протягом дня утворюються з суміші крему, шкірного сала і бруду. Засіб проникає у глибину пор і м’яко очищає, а тому перешкоджає утворенню чорних крапок і прищів.
До складу продукту входить особливий емульгатор – полісорбат, який перетворює масло при контакті з водою в м’яке і дієве очищаюче молочко. Це рослинний емульгатор, який абсорбує жирові та воскоподібні виділення нашої шкіри.Він абсолютно безпечний, виготовляється з рослинних жирів.
Для азіаток щоденний догляд за обличчям – це ритуал. Послідовно обличчя очищається в кілька етапів, а потім живиться також в кілька етапів. Гідрофільна олія у азіаток – це тільки перший етап очищення обличчя. Тобто вона використовується як молочко для зняття макіяжу. Після цього слідує вмивання з пінкою. З огляду на кількість косметики яке традиційно наносять азіатки – це не дивно.
Європейки, які зараз часто відмовляються від макіяжу взагалі часто використовують гідрофільну олію як єдиний засіб для вмивання. По-перше, часу не вистачить, щоб наносити всі ці засоби, по-друге, не хочеться мучити обличчя великою кількістю косметики.Тут діє принцип:краще менше, але якісніше, а гідрофільна олія і є тим продуктом з безпечним складом.
Є кілька рекомендацій нанесення олійки, яких бажано дотримуватися.
Коли є потреба в глибокому очищенні шкіри наносити гідрофільну олію слід на сухе обличчя, розподілити по обличчю і дати їй трохи часу для зачистки стійких косметичних елементів. Далі змочуємо руки в теплій воді та знову масажними рухами водимо по шкірі. В цей час емульгатор пов’язує жирові та воскоподібні компоненти косметики на шкірі та утворює легку емульсію, що нагадує по виду молочко; ретельно змиваємо отриману емульсію теплою водою.
Для демакіяжу очей. Нанесіть олію на змочений водою ватний диск та прикладіть його до повіки. Обережно,м’якими рухами змийте косметику. Можна також попередньо змочити повіки водою. Таке очищення дуже ніжне, і водночас зволожує шкіру навколо очей.
Для масажу обличчя або тіла. Оскільки гідрофільна олія дуже добре змивається водою та не залишає після себе відчуття жирності, її ідеально використовувати для масажів.
Для зволоження шкіри після душу. Нанесіть гідрофільну олію на вологе тіло після душу та змийте теплою водою. Результат вас приємно вразить! Шкіра залишиться зволоженою, вже нема потреби використовувати додаткові засоби.
Для інтимної гігієни. Гідрофільна олія можна використовувати замість звичайного гелю або мила. Вона не пересушує та не подразнює слизову, не змінює кислотно-лужного балансу.
Таким чином, гідрофільна олія – це абсолютно натуральний продукт для вмивання, який не завдає шкірі ніякої шкоди. Це засіб має високі гіпоалергенні якості і рекомендується для використання при будь-якому типі шкіри, навіть надчутливої.Олійка, попри свою назву, на шкірі не поводитися як звичне масло. Вона не залишає відчуття жирності, тому користуватися нею дуже зручно.Крім того, в засіб включені додаткові компоненти: вітаміни, екстракти з корисних рослин, ефірне олії.
Пам’ятайте: гідрофільну олію обов’язково перед нанесення слід ретельно збовтати, тому що емульгатор значно «важчий» за олії та осідає на дно. Якщо її не збовтати, вона не буде гідрофільною і не змиється.Гідрофільну олію потрібно змивати теплою водою – тоді реакція перетворення олії на емульсію відбудеться швидше, а змивання ефективніше.
Головне будьте собою, не варто копіювати та порівнювати себе з кимось, будьте сповнені позитиву та гарного настрою, а наша натуральна косметика додасть вам гарного вигляду!