Новини

Убтан

Той хто слідкує за своїм здоров’ям, безперечно чули загадкове та екзотичне слово- аюрведа. Дослівний переклад з санскриту: “ayus”- життя, “veda”- знання, мудрість.”Наука про життя”- аюрведа, вважається праматір’ю медицини, в її основі лежить своя, унікальна, релігійно-філософська система.
На відміну від західної медицини, аюрведа розглядає людину як одне ціле. Тіло, розум і душа, складові компоненти кожної особистості. Коли страждає щось одне, то наслідки відчутні у всьому організмі. Дисбаланс у системі: тіло, розум, душа,- призводить до хвороб, мета лікування, в аюрведі, це систематичний, комплексний підхід, який полягає в тому, щоб повернути людині стан рівноваги та гармонії.
В аюрведичній практиці для лікування використовують, виключно природні засоби: лікарські рослини, яких понад 3 тисяч, спеції, мінерали, метали, продукти тваринного походження, глини, масла; все те, що нам дано природою.
Аюрведа — подарувала, прекрасній половині людства, багато оригінальних рецептів для збереження молодості та краси.В якості універсального засобу для очищення шкіри, більше двох тисяч років в, Індії, використовують — убтан.
Класичний аюрведичний убтан, складається з дрібно-перемелених лікарських трав, нутової муки, глини, та особливих трав,що містять сапоніни (речовини, що створюють мильний розчин).
наприклад: корінь солодки, овес,мильнянка та ін.
Убтан поєднує в собі відразу кілька засобів: – мило, скраб та маску для шкіри обличчя.
Застосування убтану, сприяє глибокому очищенню, зволоженню та насиченню шкіри корисними речовинами.
На відміну від традиційного мила, він не пересушує, а значить і не руйнує, ліпідний бар’єр епідермісу, зберігаючи захисну властивість, яку виконує шкіра.
Перевага убтану, над традиційним скрабом в його рекомендаціях для щоденного використання, тоді,як скраб не бажано застосовувати більш ніж раз на тиждень.
Щоденне використання засобу посилює кровообіг, який активізує регенерацію клітин шкіри та покращує колір обличчя.
В залежності від складу, убтан підходить для всіх типів шкіри, здатен ефективно справлятися з різного роду викликами, такими як :сухість, в’ялість, втома, набряк,висипи, лущення шкіри; розширені пори, допомагає нормалізувати роботу сальних залоз, вивести зайву рідину, тощо.
Крім косметичних властивостей він володіє і лікувальними функціями, впливаючи на різного роду екземи, атопічні дерматити, нейродерміт, псоріаз.
Убтан протипоказаний: при фурункульозі, грибкових, інфекційних захворюваннях шкіри, відкритих виразках і ранах.Не підійде він і при алергії на який-небудь з компонентів.
Звичайно в наших широтах не знайти деяких компонентів з яких складаються, оригінальні індійські “порошки для очищення шкіри”, до речі, саме так, перекладається на нашу мову слово-убтан. Не біда, природа щедро наділила наш край, цілющими травами, а людей багатою фантазією.
З інгредієнтами для приготування убтану можна експериментувати безкінечно, підбираючи свій ідеальний варіант.
Однак слід зазначити, що цей засіб не для лінивих, звісно зручніше взяти готову пінку і за одну хвилину все змити, ніж возитися з убтаном. Але, той хто спробував, той зрозумів: в наш час краса потребує…часу, жертвоприношення залишилось в минулому.
Борошно в убтані прилипає до часточок бруду, щоб потім бути змитим разом з ними. В убтанах найчастіше використовують нутову, вівсяну, рисову муку, кожна з яких має свої властивості.
Глини добре абсорбують жир, забирають зі шкіри надлишок жиру і токсини.
Перетерті, до порошкоподібного стану інгредієнти перед використанням змішують з різними рідинами до утворення кремоподібної, ніжної пасти.
Застосовувати убтан не так важко, як для засобу з віковою історією. Найперше – потрібно очистити обличчя від макіяжу,
Тепер можна приступати до очищення. Візьміть 1 чайну ложку убтану та розведіть у невеликій ємності водою або гідролатом до консистенції густої сметани. Нанесіть суміш на обличчя та ретельно помасажуйте. Особливу увагу приділіть зонам з чорними крапками. Після чого суміш потрібно змити водою.
Для шкіри убтанове піклування- це свято, при щоденному, ніжному очищенні, вона отримує необхідну кількість мінералів та мікроелементів, з кожним днем стаючи здоровше і
привабливіше.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *